Fotogalerie sedacích souprav značky Milano Bedding

Dennis /Milano Bedding/ zobrazená kompozice 3 sed s lenoškou a taburetem, různé snímatelné potahy, možnost vytvořit lůžko, rozměry: š. 381 x hl. 216/108 cm Dennis /Milano Bedding/ zobrazená kompozice rohová sedací souprava s taburetem, různé snímatelné potahy, možnost vytvořit lůžko, rozměry: š. 299 x hl. 216/199 cm Joe /Milano Bedding/ obrazená kompozice, rohová sedací souprava, odkládací polocha, lze dodat i bez rozkládání, různé snímatelné potahy, mechanismus umožňující zvedání opěráku, chrom, rozměry lůžka: 160 x 210 x 15 cm, rozměry sedací soupravy: s.š 413 x v. Joe /Milano Bedding/ zobrazená kompozice, odkládací plocha, lze dodat i bez rozkládání, různé snímatelné potahy, mechanismus umožňující zvedání opěráků, rozměry lůžka: 140 x 210 x 15 cm, rozměry sedací soupravy: š. 393 x v. 83/99 x hl. 107 cm Shorter /Milano Bedding/ Shorter /Milano Bedding/ Shorter /Milano Bedding/ zobrazená kompozice, 3 sed rozkládací, lze dodat i bez rozkládání, různé snímatelné potahy, chrom, rozměry lůžka: 160 x 200 x 14 cm, rozměry sedací soupravy: š. 222 x v. 79 x hl. 95 cm

Klíčová slova k této stránce:

fotogalerie, výrobek, ukázka, Milano Bedding

Časté překlepy:

Aktuality

Druhý vítěz soutěže o polštářek BoConcept

Vítězkou soutěže o bavlněný polštářek značky BoConcept (rozměr 40 x 40 cm) v hodnotě 1.160 Kč se stala Jana Sedláková z Prahy. Svou výhru si převezme v prodejně Decolandu na Vinohradech.

Nepropásněte slevu 50% na kožené sedací soupravy Intacto a Sofitalia

V showroomech Decolandu na Vinohradech a v Průhonicích máte nyní jedinečnou možnost zakoupit kožené sedací soupravy italských značek Incanto s Sofitalia se slevou 50%. Jedná se o poslední kusy z ukončených modelových řad. Přijďte si pro svoji vysněnou sedací soupravu a pomozte nám uvolnit před prázdninami místo pro novu kolekci!!!

Slevové dny marianne v showroomech Decoland 9. - 11. září

Naše pražské, brněnské i ostravské showroomy se účastní od 9. do 11. září DNY MARIANNE. Připravena je pro vás speciální nabídka! Veškeré informace o slevách, které můžete s kupony z časopisů Marianne a Marianne bydlení využít, najdete v sekci akční nabídka Decoland

Součást loftové expozice v Decolandu v průhonicích jsou kuchyně scavolini

V showroomu Decolandu v Průhonicích je součástí expozice vzorový loftový byt doplněný o zbrusu novou kuchyni Scavolini. Vzorový loft kromě kuchyně zahrnuje také plně vybavený obývací pokoj a jídelnu. Kuchyně proslulé italské značky Scavolini  si můžete nyní koupit v obou našich pražských showroomech Decolandu, kde na Vás aktuálně čekají nové katalogy - zdarma - a samozřejmě nové expozice představující ty nejžhavější novinky v nábytku a doplňcích. Přijďte se podívat!

Polštářková soutěž má prvního vítěze

"Hippie" polštářek značky BoConcept vyhrála v naší polštářkové soutěži paní Daniela Dostálová z Letohradu. Výherkyni gratulujeme a odesíláme oficiální potvrzení o výhře emailem!

[ Archiv aktualit ]

Rozkládací sedací soupravy italské značky Milano bedding Milano Bedding
Copyright © 2010-12 Decoland s.r.o.
Kancelářský nábytek Praha, Brno, Ostrava | Moderní kuchyně, doplňky | Kuchyně Scavolini